Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800
Nokia Lumia 800 Nokia Lumia 800 Nokia Lumia 800 Nokia Lumia 800 Nokia Lumia 800
Výrobca: Nokia
Kód produktu: Nokia Lumia 800
Dostupnosť: 2 až 3 dni
Cena: 441.60€
Bez DPH: 368.00€

Dostupné možnosti


Vaša poznámka:

* Farebné prevedenie:

Množstvo:  
   -   

Nokia Lumia 800 s operačným systémom Windows Phone. Stačí jeden pohľad a vidíte, čo všetci robia.

 

Elegantné vyhotovenie bez tlačidiel

Hladká, jednoliata konštrukcia dáva vyniknúť 3,7-palcovému displeju ClearBlack AMOLED. A vďaka dizajnu s plynulými prechodmi je všetko prosté a prehľadné. Radosť použiť. Prichyťte si obľúbené aplikácie k úvodnému zobrazeniu. Sledujte nové príspevky. Stačí jeden pohľad a uvidíte všetko.

 

Pozrite sa, čo všetci robia

Uspokojte potrebu vidieť, o čom sa hovorí. Zhromaždite si príspevky odvšadiaľ na jednom mieste. Príspevky sietí Facebook, Twitter a LinkedIn sú začlenené do úvodného zobrazenia. Chat a SMS spolupracujú. A jedným pohľadom skontrolujete všetky najnovšie e-maily. Je to skutočne jednoduché.

 

Viac než prehliadač

Bing. Internet Explorer 9, HTML5. Wi-Fi. To je web bez vyčkávania. Aj prehrávanie videa je rýchle. Informácie nájdete lepšie a rýchlejšie a webové stránky uvidíte tak ako na počítači.

 

Optika Carl Zeiss

Fotografujte rýchlejšie a lepšie a snímajte HD video. Zvečnite si skvelé okamihy vždy, keď sa naskytnú. Osemmegapixelový fotoaparát a širokouhlý 28mm objektív znamenajú, že sa do záberu vojde viac. A keď budete chcieť, môžete sa za pár sekúnd o všetko podeliť s celým svetom.

 

Pracujte na cestách

Vezmite prácu na prechádzku. Pracujte tu. Pracujte tam. Pracujte kdekoľvek. Vezmite si Word, Excel a PowerPoint so sebou a dokončite úlohy. Je to ako byť v kancelárii, ale príjemnejšie.

 

Nájdite si svoju cestu

Objavujte svet s aplikáciami, ktoré využívajú vašu polohu, a s informáciami o mieste, na ktoré máte namierené. Nájdite si nové miesta, nové činnosti a lepšie cesty, ako sa k nim dostať. Potom použite navigáciu Nokia Autom
s podrobnými pokynmi a cestu nájdete ľahko a pohodlne.

 

Hudobné novinky z prvej ruky

Počúvajte streamované rádio z celého sveta. Naučí sa, akú hudbu máte radi, takže získate streamované novinky podľa svojho hudobného vkusu. Je prakticky ušité na mieru a vašu obľúbenú skupinu spozná skôr než vy.

 

Sťahovanie aplikácií, hudby a iných súborov cez sieť mobilných komunikácií môže predstavovať prenos veľkého množstva dát. Váš operátor môže za prenos dát účtovať poplatky. Ponuka výrobkov, služieb a funkcií závisí od konkrétnej oblasti. Ďalšie informácie vrátane dostupnosti jazykových verzií vám poskytne najbližší predajca Nokia. Tieto údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 PCMOB. Všetky práva vyhradené.
Všetky obrázky majú ilustračný charakter.