Samsung GALAXY S 3

Samsung GALAXY S 3
Samsung GALAXY S 3 Samsung GALAXY S 3 Samsung GALAXY S 3
Výrobca: Samsung
Kód produktu: GT-I9300
Dostupnosť: 2 až 3 dni
Cena: 460.80€
Bez DPH: 384.00€

Dostupné možnosti


Vaša poznámka:

* Farebné prevedenie:

Množstvo:  
   -   

Samsung GALAXY S III prináša množstvo nových intuitívnych funkcií, ktoré robia život jednoduchším, pomáhajú zdieľať obsah a zohľadňujú to, čo skutočne očakávate od inteligentného telefónu. A to všetko v nádhernom a prirodzenom dizajne.

Dizajn

Inšpirovaný prírodou: minimalistický a organický dizajn telefónu GALAXY S III sa odráža v jeho hladkých a oblých líniách. Vzhľad zameraný na ľudí poskytuje ergonómiu a pohodlie s vyššou úrovňou použiteľnosti.


HD Super AMOLED

Presne takto si predstavujeme význam spojenia „uvidieť realitu“. 4,8 palca displeja s vysokým rozlíšením a živých zážitkov pri sledovaní. Vďaka verným farbám a extrémne rýchlej odozve je prehrávanie videí vo vysokom rozlíšení neskutočne ostré. Displej je tiež neuveriteľne energeticky úsporný a úžasne tenký.


Najlepší záber

Samsung GALAXY S III vie, kedy vyzeráte najlepšie, takže vám už nikdy neujde žiadny úsmev a vaše fotografie nebudú plné ľudí, ktorí práve žmurkli. Automaticky vytvára 8 sekvenčných záberov, vďaka čomu si z celej dávky fotografií môžete vybrať tú najlepšiu.


Technológia LTE

Niektoré evolúcie napredujú rýchlo. Veľmi rýchlo. Rýchlosti pripojenia LTE sa v súčasnosti pohybujú na úrovni 30 až 60 megabajtov za sekundu a v budúcnosti to bude len rýchlejšie. Vysielajte videá, ukladajte svoj obsah do cloudu alebo hrajte najnovšie hry online s prepracovanou grafikou.

Zdieľanie fotografií s priateľmi

Správa a zdieľanie vašich fotografií už nemôžu byť jednoduchšie. Telefón rozpoznáva tváre a automaticky ich prepája použitím vašich skupinových profilov. Okamžité zdieľanie obsahu so všetkými je teraz vzdialené na jediný dotyk.


Sociálne značky

Sledovať, čo robia vaši priatelia a blízki, teraz môžete ešte jednoduchšie. Funkcia sociálnych značiek vám umožňuje prepojiť tváre vo vašom fotoalbume s multimediálnymi kanálmi daných osôb v sociálnych sieťach. Po nastavení značky vám stačí pozrieť sa na ich fotografie a zobrazí sa ich aktuálny stav.


Funkcia S Beam

Funkcia S Beam vám umožňuje okamžite sa pripojiť a prenášať dokumenty, kontakty, obrázky, hudbu či videá. Stačí, ak telefóny k sebe priložíte zadnou stranou, spojíte ich, vymeníte si obsah a vychutnáte si ho.


Funkcia Pop Up Play

Vďaka funkcii Pop Up Play a výkonnému štvorjadrovému procesoru môžete sledovať video s vysokým rozlíšením v samostatnom okne a zároveň odosielať e-mail či písať textovú správu. Upravte veľkosť videa, presuňte ho na displeji tam, kde ho chcete mať, a rozprávajte sa s priateľmi či prehľadávajte web. Už vám naozaj nič neujde.


Funkcia Smart Stay

Vďaka inovatívnej funkcii Smart Stay dokáže telefón Samsung GALAXY S III automaticky rozpoznať, keď sa naň pozeráte, či už pri čítaní elektronickej knihy alebo prehľadávaní webu. Fotoaparát na prednej strane vám hľadí hlboko očí a necháva displej rozsvietený, aby ste mohli nerušene pokračovať v čítaní či sledovaní. Aký skvelý nápad.

Inteligentné upozornenie

Stačí chytiť telefón do ruky a hneď vás vibrovaním upozorní na zmeškané hovory alebo správy. Aj keď je displej vypnutý.


Funkcia AllShare Cast

Nebolo by skvelé, keby ste obsah na displeji telefónu mohli bezdrôtovo zobraziť na veľkej obrazovke? Teraz môžete. Umožňuje vám to funkcia AllShare Cast, ktorá je ideálna pre hráčov. Keď sa hra, ktorú hráte, zobrazí na obrazovke, môžete ju dokonca ovládať pomocou tlačidiel na telefóne a gest. Žiadne káble, žiadne problémy.


Funkcia AllShare Play

Zoznámte sa s ďalším spôsobom zdieľania obsahu na rôznych zariadeniach. Volá sa AllShare Play a umožňuje vám spolupracovať prostredníctvom úžasných technológií DLNA a Wi-Fi Direct. Táto funkcia vám poskytuje vzdialený prístup k dokumentom a multimediálnym súborom, keď pracujete na inej obrazovke niekde inde.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:© 2013 PCMOB. Všetky práva vyhradené.
Všetky obrázky majú ilustračný charakter.